Product media galerij
Vans Sk8-Hi Zip Hoge sneakers - grijs
€ 69,99
- Vans Sk8-Hi Zip meisjes hoge sneaker
- Glitter doet het altijd goed. Dat weet Vans, dus met deze sneakers ben je helemaal trendy.
- Uitgevoerd in een combinatie van suède en canvas. De canvas panelen zijn volledig bedekt met glitters voor een beetje glamour.
- Gevoerd met imitatieleer en canvas in de neus.
- Voorzien van een foam-voetbed wat fijne demping geeft bij ieder stap. Zo loop je de hele dag comfortabel op je nieuwe schoenen.
- Afgewerkt met een flexibele rubberen loopzool. Deze kenmerkende wafel-zool heeft uitstekende grip op alle ondergronden.
- Merk
- Vans
- Productlijn
- Vans Sk8-Hi
- Categorie
- Hoge sneakers
- kleur
- Grijs
- pasvorm
- Normaal
- uitneembaar voetbed
- Nee
- voering
- Kunstleder en textiel
- materiaal buitenkant
- Kunstleder en suede
- materiaal binnenzool
- Textiel
- materiaal buitenzool
- Rubber
- hakhoogte (in cm)
- 0
- hakvorm
- Platte zool
- schachtwijdte (in cm)
- 29
- schachthoogte (in cm)
- 10
- sluiting
- Rits en veter
- Neus
- Rond
In 1966 opende Paul van Doren de eerste Van Doren Rubber Company in Californië. Vans werd allereerst populair onder skaters, omdat het unieke wafel-achtige patroon van de sneakers extra grip gaf op de skateboards. Inmiddels zijn er veel verschillende modellen te koop en is het merk populair bij heel veel mensen wereldwijd!
Bekijk meer
Laden..