Nelson Kids - Cowboylaarzen - Cognac
Nelson Kids - Cowboylaarzen - Cognac
Nelson Kids - Cowboylaarzen - Cognac
Nelson Kids - Cowboylaarzen - Cognac
Nelson Kids - Cowboylaarzen - Cognac
Nelson Kids - Cowboylaarzen - Cognac

Nelson Kids Cowboylaarzen - cognac

vanaf € 89,99
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Bepaal jouw maat
Vandaag vóór 23.00u besteld, morgen in huis

  • Nelson Kids meisjes cowboylaars
  • Of jou kindje nu graag borken, jurkjes of rokjes draagt, met deze leuke cowboyboots kun je alle kanten op.
  • De laars is vervaardigd van leer en suède. Deze materialen vormen zich fijn om de voet en neemt zo een comfortabele pasvorm aan.
  • Gevoerd met textiel om het draaggevoel aangenaam en zacht te maken voor de gevoelige kindervoeten. Daarnaast zorgt de lichte wattering voor extra warmte op de koudere dagen.
  • Uitgerust met een leren voetbed die het voetklimaat fris houdt dankzij de temperatuurregulerende werking. De foam laag dempt de schokken tijdens het lopen.
  • Afgewerkt met een stevige blokhak en rubberen loopzool voor grip en stabiliteit.

Artikel
1585101135-63
Merk
Nelson Kids
Categorie
Cowboylaarzen
kleur
Cognac
pasvorm
Normaal
uitneembaar voetbed
Nee
voering
Textiel
materiaal buitenkant
Leer en suede
materiaal binnenzool
Textiel
materiaal buitenzool
Rubber
hakhoogte (in cm)
3,5
hakvorm
Blokhak
schachtwijdte (in cm)
26
schachthoogte (in cm)
15
sluiting
Rits
neus
Rond

Naast de vele populaire, internationale merken shop je ook de leukste schoenen van ons private label: Nelson Kids! Nelson Kids biedt je een modieuze en kwalitatieve collectie met schoenen voor de allerkleinsten, kids en tieners. Trend en comfort staan dan ook hoog in het vaandel. Koop nu een paar schoenen uit de Nelson Kids collectie en wij doneren €5,- aan stichting Het Vergeten Kind. Met het opgehaalde bedrag bouwen we samen aan het nieuwe Hotel Heppie, een liefdevolle plek waar kinderen die het thuis zwaar hebben onbezorgd kunnen spelen en genieten!
Nelson Kids logo

Laden...