Fred de la Bretoniere Hoge laars - Laarzen - Bruin
Fred de la Bretoniere Hoge laars - Laarzen - Bruin
Fred de la Bretoniere Hoge laars - Laarzen - Bruin
Fred de la Bretoniere Hoge laars - Laarzen - Bruin
Fred de la Bretoniere Hoge laars - Laarzen - Bruin
Fred de la Bretoniere Hoge laars - Laarzen - Bruin

Fred de la Bretoniere Hoge laars Laarzen - bruin

€ 259,99
36
37
38
39
40
41
42
Bepaal jouw maat
Vandaag vóór 23.00u besteld, morgen in huis

  • Fred de la Bretoniere dames hoge laars
  • Voeg een vleugje tijdloze elegantie en bohemian chic toe aan je garderobe met deze stijlvolle hoge laarzen. Het soepele suède en de subtiele rimpeling zorgen voor een moeiteloos vrouwelijke uitstraling.
  • Het bovenwerk is volledig vervaardigd uit hoogwaardig suède dat zacht en soepel om het been valt. Dit ademende natuurlijke materiaal biedt een luxe look en vormt zich na verloop van tijd perfect naar je pasvorm.
  • De binnenzijde is afgewerkt met premium leer voor een optimaal ademend vermogen en comfort. Dit zorgt voor een aangenaam en fris voetklimaat, zelfs wanneer je de laarzen de hele dag draagt.
  • Voorzien van een vast lederen voetbed dat zorgt voor zachte ondersteuning bij elke stap. Het voetbed verdeelt de druk gelijkmatig en draagt bij aan een heerlijk loopcomfort.
  • De stevige rubberen buitenzool met subtiel profiel biedt betrouwbare grip op verschillende ondergronden. Bovendien zorgt de lage, stabiele blokhak voor een ontspannen loophouding.
  • Afgewerkt met verfijnde gevlochten leren details langs de naden en het herkenbare gouden merklogo. Deze instaplaarzen trek je gemakkelijk aan en combineren prachtig met jurken, rokken of een skinny jeans.

Artikel
1284108830-60
Merk
Fred de la Bretoniere
Categorie
Laarzen
kleur
Bruin
pasvorm
Normaal
uitneembaar voetbed
Nee
voering
Leer
materiaal buitenkant
Suede
materiaal binnenzool
Leer
materiaal buitenzool
Rubber
hakhoogte (in cm)
3
hakvorm
Blokhak
schachtwijdte (in cm)
39
schachthoogte (in cm)
39
neus
Rond

Het merk is in 1970 opgericht door Fred de la Bretoniere. Hij heeft ook het merk Shabbies Amsterdam opgericht. De schoenen die hij ontwerpt hebben een casual, elegante uitstraling en zijn bedoeld om elke vrouw zich zelfverzekerd en mooi te laten voelen. Ze maken gebruik van goede kwaliteit materialen mooie designs, dit zie je dan ook terug in elke schoen. Doordat ze gebruik maken van traditionele vakmanschap is elke ontwerp een uniek product. Er wordt gebruik gemaakt van de mooiste, en beste leersoorten om zo de puurheid in het product zoveel mogelijk te kunnen behouden.
Fred de la Bretoniere logo

Laden...