Floris van Bommel Grommi - Lage sneakers - Bruin
Floris van Bommel Grommi - Lage sneakers - Bruin
Floris van Bommel Grommi - Lage sneakers - Bruin
Floris van Bommel Grommi - Lage sneakers - Bruin
Floris van Bommel Grommi - Lage sneakers - Bruin
Floris van Bommel Grommi - Lage sneakers - Bruin

Floris van Bommel Grommi Lage sneakers - bruin

€ 269,99
37 laatste!
38 laatste!
39 laatste!
40
41 laatste!
42 laatste!
Bepaal jouw maat
Vandaag vóór 23.00u besteld, morgen in huis

  • Floris van Bommel Grommi dames sneaker
  • De sneaker van Floris van Bommel zijn one of a kind. De hoogwaardige materialen en moderne designs zijn een prachtige toevoeging aan je schoenencollectie.
  • Vervaardigd van hoog kwaliteitsleer en suède. De flexibiliteit van leer zorgt ervoor dat de sneaker zich om de voet vormt.
  • Gevoerd met leer wat met de ademende eigenschap bevorderen is voor het voetklimaat. De uitstekende ventilaite houdt de voeten koel en fris.
  • Voorzien van een EVA-voetbed met leren upper. Dit zorgt voor optimale demping bij iedere stap en een goede vocht- en warmteregulatie.
  • Afgewerkt met een chunky loopzool met grof profiel wat extreem goede grip en stabiliteit biedt.

Artikel
1211165613-60
Merk
Floris van Bommel
Categorie
Lage sneakers
kleur
Bruin
pasvorm
Groot
breedtemaat
Breedte G, gemiddelde voet
uitneembaar voetbed
Ja
voering
Leer
materiaal buitenkant
Suede
materiaal binnenzool
Leer
materiaal buitenzool
Rubber
hakhoogte (in cm)
4,5
hakvorm
Chunky
sluiting
Veter
neus
Rond

Al meer dan 300 jaar produceert de familie van Bommel schoenen. Voor het eerst op de markt gebracht op 12 december 1718 and still going strong! Iedere generaties heeft zo zijn eigen obstakels gehad, maar dat houdt ze niet tegen te innoveren en de mode op de voet te volgen. Floris van Bommel kenmerkt zich door moderne looks gecombineerd met tijdloze klasse. De hoogwaardige materialen, uitstekend comfort en opvallende modellen zijn een aanwinst voor iedere schoenencollectie. Van nette schoenen tot sportieve sneakers of een stijlvolle chelseaboot, Floris van Bommel is van alle markten thuis.
Floris van Bommel logo

Laden...